Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • Adres: Katip Kasım Mah. Gazi Mustafa Kemalpaşa Cad. TİNTAŞ İŞ HANI D:NO:6 KAT:5 Fatih/İstanbul
  • Email: info@hatturizm.com

Hırvatistan

Değerli ziyaretçimiz, sayfamızın devamında Hırvatistan Cumhuriyetinin Türkiye’deki temsilcilikleri olan Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği ve Hırvatistan Cumhuriyeti Başkonsolosluğu tarafından belirlenmiş evrak listeleri ve başvuru şartlarını inceleyebilir, Hırvatistan vize başvuru formunu indirerek doldurabilirsiniz.
Umuma Mahsus (Bordo) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Hırvatistan’a yapacakları seyahatlerinde vizeye tabidirler.1 Nisan 2013 tarihinden sonra vize muafiyet anlaşması kaldırılmıştır. Hırvatistan vize işlemlerinizi vize servisimiz aracılığıyla tamamlamak için çağrı merkezimizi arayabilir, Hırvatistan vize ücreti ve mesleksel durumunuza uygun, güncel evrak listesini bilgi e-maili olarak talep edebilirsiniz.
Hırvatistan vize kategorileri kısa süreli (C-Vize); turistik vize, ticari vize, transit vize, resmi ziyaret vizesi, aile/arkadaş ziyareti vizesi, tedavi amaçlı vize ve kültürel, sportif, eğitim faaliyetleri vizesi olarak ayrılır. Euroasia GVS yetkililerimiz talebiniz halinde Hırvatistan vizesi için gerekli evraklar ve Hırvatistan vize ücreti 2021 ile ilgili bilgi içeren e-postayı tarafınıza gönderecektir. Evraklarınızı hazırlayıp ofisimize ulaştırmanız halinde başvuru sürecinizi sizin adınıza başlatmaktayız.
Geçerli çok girişli Schengen vizesi bulunan veya Schengen üyesi ülkelerde geçerli Schengen oturumu olan vatandaşlarımız ile Hususi, Hizmet ve Diplomatik pasaport sahibi vatandaşlarımız vizeye tabi değillerdir.
Seyahatine 15 günden daha az bir süre kalmış olan başvuru sahiplerinin vize başvuruları kabul edilmeyebilir. Lütfen seyahatinizden en az 1 ay önce vize başvurunuzu gerçekleştirin.

Detaylar