Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • Adres: Katip Kasım Mah. Gazi Mustafa Kemalpaşa Cad. TİNTAŞ İŞ HANI D:NO:6 KAT:5 Fatih/İstanbul
  • Email: info@hatturizm.com

İrlanda

Farklı seyahat planlarına uygun İrlanda Vizesi İşlemleri için ihtiyaç duyacağınız bilgilendirme, yönlendirme ve takip desteğiyle başvuru sürecinizin hızlı ve sorunsuz biçimde organize etmenize yardımcı olan Euroasia Global Visa Services, seyahat kapsamı ve içeriğine en uygun düzenleme ve yönlendirmelerle İrlanda Vizesi başvuru süreçlerini organize etmektedir.
İrlanda vize kategorileri ve İrlanda Vizesi almak için gereken noktasında açıklayıcı yönlendirmeler sunan İrlanda vize başvuru kılavuzu hakkında daha detaylı bilgiler almak için help@hatturizm.com mail adresi üzerinden veya İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Tekirdağ, Antalya, Bursa ve Gaziantep ofislerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İrlanda vize başvurularında bölge ayrımı ve parmak izi beyan zorunluluğu yoktur. Bu nedenle evraklarınızı ikamet bölgenize en yakın ofisimize kargo/kurye veya şahsen iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız.
İrlanda Kısa Süreli (C Tipi) Vize Çeşitleri
Aşağıda kısa süreli ‘C’ vize kategorisinde değerlendirilen vize türleri yer almaktadır. Konaklama süresi 90 gün veya daha az seyahatleriniz için İrlanda C vizeye başvurabilirsiniz. Kısa süreli vize başvurularınızı vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz

İrlanda Turist vizesi
İrlanda İş vizesi
İrlanda Aile ya da arkadaş ziyareti vizesi
İrlanda Konferans, Seminer vizesi
Staj vizesi
Gemici vizesi
Medikal tedavi vizesi
Performans veya turnuva vizesi
Eğitim vizesi (90 günden az)
AB / AEA / İsviçre vatandaşı olmayan AB / AEA ve İsviçre vatandaşı olmayanlar için vize

İrlanda Vizesi Nasıl Alınır?
İrlanda turistik, ticari, konferans, seminer, aile/arkadaş ziyareti, staj, medikal tedavi, performans ve turnuva vizesi, sporcu vizesi, 90 günden kısa süreli eğitim amaçlarıyla yapacağınız vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla vakit kaybetmeden tamamlayabilirsiniz. İrlanda Vize ücreti ve vize başvuru süreci hakkında güncel bilgi için lütfen Çağrı Merkezimizi arayınız.

Detaylar